program byl dekompilován

30. prosince 2010 v 1:12 | m
prostorová představivost překvapivě v pohotovosti. světlocyklům vstříc, ostatně jako všem divnejm podivnostem. výlety, od kterejch vás bolí nos a uši, nebrat.. pokud to nejsou výlety do světa, kterýmu nerozumíte (ikdyby jen ze začátku, seriously :D). no dobře, ten happyend mě nasral. a proč vlastně ve všech filmech musí figurovat ženský?! patrně je čas na nějakej refresh v podobě filmu, kde nepůjde o ženskou! (protože jí stejně zachránil a ukázal jí západ slunce, což není vzhledem k normálnímu, čti cynickýmu, divákovi vůbec fér!). takže 8/10. jeden bod ubíram za dvojroli, druhej za ženskou, která způsobuje tak nechutně optimisticky laděnej závěr, že jsem ani neměla radost z toho, že hlavní hrdina umřel (ale ne žádná hýrou smrt; obětoval se, takže armageddon hadr).

proto člověk jako já chodí do kina tak jednou do roka.. a mam ten žvástkec s kompilací v názvu vůbec správně? ještě že se nemusim nikomu zodpovídat.

rada na závěr? (ne, z pohledu kinematografie postrádá následující věta sebemenší hodnotu. opravdu ne.) nikdy nedávejte twister do mikrovlnky ještě v obalu! :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama