zpátky do hry

15. února 2009 v 18:15 | m_yš |  like it naked
Naposled jsem blogovala před měsícem, takže to teď asi pecka. Stalo se toho moc nejvíc, tak snad
stihnu aspoň polovinu, zbytek budou updejty.. takže jedem..

 1. Školní chaos! Na ČJL si měl každej vybrat nějakou básničku, ale jen já dement se musim dozvědět, že tu samou, co jsme si vybrali k recitaci v polovině února, budeme recitovat i maturity. Tak to jsem si vybrala úplně multifunkčně, Rozchod od Jana Skácela.
 2. Kde jsem to vzala, nevim, každopádně: VOSEL VOSU LOJEM VOJEL.. XD
 3. Sazeč z donucení je menší zlo než sazeč od přírody, ale stejně je to krypl! Radikální zjištění, který když jsem objevila, stejně mi to k ničemu nebylo. Abych nezapoměla; jsem prostě JÁ ta píča, která se snaží akorát POMOCT, ale to je vždycky ŠPATNĚ. Ale už taková nebudu. Nebudu!
 4. Kulturní orgasmy moc! Anděl a the Roads, Pinkin Shears a Universe Of Discourse, Lampa a TNDTE.. "poukrfejs", při kterym mam chuť někoho ojet a ecstásýý pořád dokola <3 + 22. Luneticí v Parkhotelu a 27. Vypínáááč <3 19týho na dvojce Sekretářka <3, zkouknutý všechny řady himym a doufání, ať to womanizerovi vyjde s kanaďankou :) .. Mimochodem jsme už dostali foto a video z maturáku, je to strašný (jak kvalita, tak můj výkon), překvapivě.
 5. Jak můžou některý 19ky vypadat na 40, fakt nepochopim. XD
 6. Cizí doteky, který na konci jsou TAK nepříjemný. To, že o nich víte. To, že je máte na sobě a ani šestá sprcha to z vás nedostane. Cizí viny a stejný výsledky, cizí křivdy a stejný konce. Cizí faleš a podobný kecy. Kredit pozitivních smrtí vyčerpán, teď už jenom ty krutý a bolestný. Zpátky na začátek, zpátky do tý rozehraný hry.
 7. Cesta do Prahy jen tak napůl, nejvíc mocná čokoláda, cigára na parkovišti a paní, co to nemá v hlavě ani trochu na pohodu.. Při jízdě rozhovor o tom, jak strašně šílená vlastně jsem přes-skrz polemizování o oblíbený muzice. V., stejně jsem ti víme kde, tak proč se toho bát :)
 8. Prokletý prokalený pravidelný čtvrteční andělování s M., hlavně rozhovor o politice vůbec ne zlo, ba naopak. A ten barman.. voleach, držte mě! :o)
 9. Občas vytáhnu ze složky nějakou stupidní fotku nebo hudbu z doby, kdy jsme ______ a _______(neptej se) a dostane mě to. Ale jakmile vidim nás pohromadě, chce se mi smát. Nejlepší nakonec; objevila jsem fotku s jeho tetováním a nic to se mnou neudělalo-o-o-o! Kňíks, paráda.
 10. I'm falling and if I let myself go, I'm the only one to blame.
 11. Skoro jeden celej tejden mi nešel internet a ani správce sítě si s tim nevěděl rady. Nakonec ho rozfachali Eva s Vaškem, miracle XD
 12. Miluju Barneyho.
 13. Kalendář na rok 2009 už mám, Work Man od Káji V. a zrovna mi ho musí prodat ten druhej týpek a ne ten, od kterýho jsem chtěla slyšet minimálně to.. "tak to bude 10 korun, slečno.." shítek, jak jinak :)
 14. Objevy typu "jsem tupá omezená blbka", který už dávno všichní umí. K tomu stavy, slzy a pocity, jako když Krytona fejkovali s křemíkovym nebem.. proč by jinak přístroje celou dobu tak věrně sloužili lidem..?!
 15. Poslední dobou čím dál tím častěji slyšim od lidí, že jsem hlučná a mam pronikavej hlas... Ovládej se, krucinál!
 16. Přestavila jsem si nabýtek v pokoji, připojila jsem i doprovodný úklid. Dobře já :o)
 17. POŘEZ!

scyho, sjúdap!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama