pseudorande nekonáno aneb splátkový kalendář

11. ledna 2009 v 2:19 | m_yš |  i know, it's so bad
je na výsost kuriózní pomyslet, že jsem teď mohla ještě někdy kalet s někým, kdo slibuje věci, které nedokáže splnit, protože se k jejich uskutečnění ani nedostane, jelikož se vůbec nedostaví. dokáže mi někdo aspoň stručně vysvětlit, proč jsem tak dychtivě chtěla udělat dobrej dojem po tom, co jsem k jeho průniku na světlo a pro jeho oči, totálně zazdila možnost to spáchat? přeceňování sil, zvlášť vlastních, je prostě zbytečný.


proto neváhejme proniknout do nesnesitelnosti ukrutného večera, za přítomnosti oblíbených lidí, kteří však nemohli vyvážit tu strašlivou tíhu na mé hrudi, co věděla, že má co doničení s kardinálním pojebem z vlastních i napůl cizích řad. ani si netroufám odhadnout, kde na stupnici trapnosti od nuly do desítky, jsem byla právě dnes večer. kdybys si troufala, já troufalá, řekla bych, že někde na pozici přesahující jedenáctku. sebemenší touha po změně, která má přicházet ve chvíli, kdy ji nejvíc potřebujeme, je zbabělá a naivní zároveň.

polemizovat o tom, zda to bylo nebo nebylo trapný, nepotřebuju. vim, že bylo. většinová převaha dvou nanejvýš profidžastyntymbrlejskovskejch borců mě odrovnávala v rámci situace dost, avšak jen do chvíle, kdy jsem menšině připalovala nejvíc protiohněm a následná domluva na splátkovém kalendáři byla tak deset vteřin bez odezvy, jelikož můj vtip nebyl pochopen tak, jak měl být. nebyl pochopen vůbec. vysvětlování vtipu (ikdyby špatnýho) je vtipovražda, kterou v oblibě moc nemám. vůbec nemám. navíc vražda vtipu není vtipná ani za mák.. přesvědčovat někoho, že kombinace lenivýho workoholika, s trochu vyšinutym cholerikem, říznutym zlým magorem (připočteme-li k tomu, že ten člověk je žena), není tak pracný, jaxe na první pohled může zdát. konečně, nemůžu pořád počítat s tim, že jsou všichni omezený, ikdyž jsou. fuck it :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama